Léčba kloubů

Těžká artróza kolenního kloubu

89 % pacientů - poloviční zlepšení
50 % pacientů - zlepšení o 75 %


Těžká artróza kyčelního kloubu

75 % pacientů - poloviční zlepšení
88 % pacientů - zlepšení o 75 %


Artróza kolenního kloubu IV. stupně.


1,5 roku po aplikaci buněk SVF (buňky s vysokým obsahem mezenchymálních kmenových buněk)

Paní V. B., 51letá pacientka z Ostravy – Krásného Pole

Na podzim minulého roku mě zničehonic začala bolet obě kolena, přičemž pravé bylo podstatně horší. Po vyšetření mi ortoped diagnostikoval zánět, později mi z pravého kolene „vytahoval“ vodu. Asi čtvrt roku mě léčil surgamem. Bolest sice trochu ustála, ale na jaře se v ještě horší podobě objevila znovu. Lékař mě chtěl opět léčit stejnou metodou a následně mi řekl diagnózu, artróza II.–III. st., a že stejně budu muset do dvou let podstoupit operaci, při které mi vymění oba kolenní klouby. Po sdělení této informace jsem na jeho léčení rezignovala a začala jsem hledat jinou odbornou pomoc a léčbu, která by mi pomohla kolena zachránit.

Po hledání na internetu jsem našla webové stránky MUDr. Ladislava Lukáče, kde jsem se dozvěděla o léčbě buňkami SVF (buňky s vysokým obsahem mezenchymálních kmenových buněk), které pocházejí z vlastního těla. Po přečtení recenzí jsem si s panem doktorem dohodla bezplatnou konzultaci, na které mi diagnózu potvrdil a navrhl léčbu, aniž bych musela podstoupit náročnou operaci. Po 3 týdnech od konzultace, tj. 26. 7. 2012, mě čekal zákrok – aplikace buněk SVF (buňky s vysokým obsahem mezenchymálních kmenových buněk).

Zpočátku bylo pro mě velmi těžké rozhodnout se, zda jít do něčeho neznámého, zejména když mě všichni v mém okolí od léčby odrazovali, dokonce i můj praktický lékař. Nakonec jsem se odhodlala, věřila v kladný výsledek a stalo se.

Pan doktor mi také doporučil dodržet tzv. očistu těla, tedy před zákrokem a minimálně měsíc po něm neužívat žádné léky, chemii apod. To pro mě nebyl žádný problém, protože už několik let se snažím léčit se bylinkami, kdy např. na bolest hlavy a další neduhy popíjím bylinné čaje apod. Myslím si, že mi to také pomohlo k následnému výbornému výsledku – buňky SVF (buňky s vysokým obsahem mezenchymálních kmenových buněk) se dobře ujaly a rozvíjí se.

Po asi 2 hodinovém malém ambulantním zákroku jsem odcházela bez bolesti, i když se zvláštním tlakem, který ale do týdne vymizel. 5 týdnů po aplikaci se již levý kloub chová jako zdravý a pravý občas při větší zátěži nebo při změně počasí ještě trošku tupě pobolívá. Tato bolest je pro mě znamení, že mám zvolnit, pak je zase hned vše v pořádku.

Musím říct, že jsem opravdu ráda, že jsem se nenechala lidmi ve svém okolí zviklat a že jsem se rozhodla pro tuto léčbu. Lidé v každém věku mohou mít problém s funkčností svého těla, proto doufám, že bude pro ně můj příběh motivující.

Na závěr bych chtěla moc poděkovat Vám, pane doktore. Jsem Vám vděčná za zkvalitnění mého života.

S úctou k panu MUDr. Lukáčovi V. B.

English

Objednávky a informace:

+420 775 077 936
+420 775 077 938

Léčba kloubů v Bratislavě


Léčba kloubů - MUDr. Ladislav Lukáč

Objednávky a informace:

MUDr. Ladislav Lukáč
mobil: +420 775 077 936
doba: 16:00 – 20:00
email: info@lecba-kloubu.eu

Arthro Biotherapy s.r.o.
IČ: 29390940
DIČ: CZ29390940

Společnost je zapsaná pod spisovou značkou C 38392 u Krajského soudu v Ostravě.

Kde je léčba prováděna:

Klinika plastické chirurgie
Tyršova 9
Ostrava – Moravská Ostrava
702 00

Klinika online 24
Karlovo náměstí 319/3
Praha 2
120 00

Tkáňové zařízení Cellthera
Vídeňská 119
Brno
619 00

Vesalius, s.r.o.
Klinika jednodňovej chirurgie
Hollého 200/47
Rajec – Žilina
015 01

Kontaktní formulář:
Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.

Léčba kloubů - MUDr. Ladislav Lukáč 

 

 

Ochrana osobních údajů

© 2012 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign

 

Léčba kloubů - mapa