Orthokin

Jsem vhodným kandidátem?

Základní indikací je artritida při artróze I-III stupně velkých kloubů. S výhodou tuto metodu možno použít také po jednoduchých a rekonstrukčních artroskopických operačních výkonech velkých kloubů (odstraňuje účinně pooperační zánět a svými regeneračními účinky urychluje rekonvalescenci). Metoda je vhodná k užití v rámci prevence poúrazové artrózy velkých kloubů (zlomeniny zasahující do kloubu nebo lokalizované v těsné blízkosti kloubní štěrbiny).


Co a jaké klouby lze Orthokinem ošetřit?

Tato metoda byla prvotně vyvinuta k léčbě primární a sekundární artrózy I - III. stupně velkých kloubů. Tedy k léčbě kolen, kyčlů a ramen. Užívá se ale běžně i pro léčbu menších kloubů, zejména kloubů palců jak na ruce, tak na noze. Po čase se ukázalo, že příznivý protizánětlivý účinek Orthokinu má dobrý vliv i pro léčení některých typů bolestí zad, bolestí úponových šlach (např. tenisový loket), chronických bolestí Achillovy šlachy apod.

Ve srovnání s běžnými léky, které se užívají na regeneraci chrupavky, je efekt této metody daleko výraznější a dlouhodobější.


Jaký typ anestetik je používán?

Metoda je založená na odběru vlastní krve. Sérum následně odebrané z této krve se pak po speciální úpravě aplikuje pomocí injekce přímo do nemocného kloubu. Jedná se o zcela běžný ambulantní zákrok, u kterého není nutná aplikace žádných anestetik.


Jak dlouho zákrok trvá?

Odběr krve se provádí ráno mezi sedmou a osmou hodinou a trvá asi 10 minut. Příprava séra pak probíhá během dne bez nutné přítomnosti pacienta a první aplikace injekce je možná již tentýž den v odpoledních hodinách kolem 14-15 hodiny.


Co se děje po aplikaci injekce?

Po odběru krve v celkovém množství 60 ml může následovat zcela běžný denní režim včetně běžné pracovní zátěže. Je se pouze v den odběru vyvarovat zvýšené fyzické zátěže a cvičení a vynechat aplikace některých procedur, vedoucích k možnému zvýšení tělesné teploty (sauna, solária apod.).


Je to bolestivé?

Bolest odpovídá aplikaci běžného obstřiku do kloubu, a je většinou dobře tolerovaná.


Jaké následky mám očekávat?

Bezprostředně po aplikaci nepatrný tlak v ošetřeném kloubu, který velmi rychle odezní. Vpich bude přelepen a tuto náplast můžete odstranit již tak za jednu až dvě hodiny. V den aplikace je zase nutno zcela vynechat větší fyzickou námahu a delší chůzi nebo běh a případně jízdu na kole. Také je nutno tento den vyloučit plavání, sauny a solária. Od druhého dne již vše zcela bez jakéhokoliv omezení. Kompletní léčba obsahuje 5 injekčních aplikací do ošetřovaného kloubu s odstupem zhruba pěti dnů. S množstvím aplikovaných injekcí dochází v průběhu léčby k postupné redukci zánětlivých projevů a tím k ústupu potíží (bolesti).


Jaké mohou nastat komplikace?

Aplikace injekcí je v naprosté většině snášena velice dobře, případné místní a celkové projevy nežádoucích účinků vzhledem k tomu, že se jedná o metodu autologní (tedy dárce a příjemce je tatáž osoba) jsou zcela vzácné. Výjimečně se mohou vyskytnou ojediněle bolesti hlavy nebo závratě, případně přechodné projevy zánětů periferních nervů apod. Všechny tyto informace jsou samozřejmě obsaženy v informovaném souhlasu pacienta, s kterým se klient seznámí před aplikací této léčby.


Jak dlouho trvá návrat k normálu?

Aplikace injekcí, až na den, kdy je injekce aplikována - klienta, prakticky v ničem neomezuje.


Kolik zaplatím?

Cena je na celém světě stejná. Byla udělovatelem licence stanovena na 1 200 €, což je cena za kompletní ošetření jednoho velkého kloubu (např. za jedno koleno, jeden kyčelní kloub, jedno rameno).

Kompletní ošetření jednoho malého kloubu (např. kloubu palce), nebo ošetření jednoho bolestivého místa (např. tenisového lokte, úponu Achilovy šlachy, některých typů bolesti jednoho místa páteře, praskliny svalu po úraze apod.) stojí 600 €.


Upozornění!

  • Orthokin – jediná z krevních léčebných metod, která vyléčí zánět a bolest Vašich kloubů!
  • Orthokin – jediná z krevních léčebných metod, která Vás opravdu zbaví zánětu a bolesti kloubů!
  • Originální metodu ORTHOKIN mohou poskytovat pouze centra s licencí!
  • Požadujte doložit licenci na aplikaci Orthokinu! Jen tak získáte jistotu, že Vám nebude aplikována jiná, zdaleka ne tak efektivní, krevní léčebná metoda bolesti kloubů!
  • Léčba Orthokinem není dostupná v běžných ortopedických praxích!
  • Neoriginální metody krevní léčby kloubů Vám nevyléčí zánět!
  • Neoriginální metody krevní léčby kloubů Vás nezbaví bolesti!

Shrnutí

Orthokin je zcela nová a moderní metoda odpovídající poznatkům současné vědy – jedná se tedy o zcela ojedinělé a účinné řešení artritidy, která sama o sobě bývá jednou z nejdůležitějších příčin vzniku a dalšího rozvoje chronické kloubní degenerace. Přestavuje vyšší a dokonalejší stupeň k vyřešení tohoto onemocnění proti současným, běžně dostupným metodám a její efekt ve srovnání s aplikací nyní na trhu dostupných léků, tzv. chondroprotektiv, je daleko účinnější a dlouhodobější.

Tyto závěry jsou klinicky ověřeny a statisticky doloženy na základě zkoumání, které je podloženo již čtyřletou praxí a zkušenostmi ze zahraničí.

English

Objednávky a informace:

+420 775 077 936
+420 775 077 938


Léčba kloubů - MUDr. Ladislav Lukáč

Objednávky a informace:

MUDr. Ladislav Lukáč
mobil: +420 775 077 936
doba: 16:00 – 20:00
email: info@lecba-kloubu.eu

Arthro Biotherapy s.r.o.
IČ: 29390940
DIČ: CZ29390940

Společnost je zapsaná pod spisovou značkou C 38392 u Krajského soudu v Ostravě.

Kde je léčba prováděna:

Klinika plastické chirurgie
Tyršova 9
Ostrava – Moravská Ostrava
702 00

Klinika online 24
Karlovo náměstí 319/3
Praha 2
120 00

Tkáňové zařízení Cellthera
Vídeňská 119
Brno
619 00

Vesalius, s.r.o.
Klinika jednodňovej chirurgie
Hollého 200/47
Rajec – Žilina
015 01

Kontaktní formulář:
Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.

Léčba kloubů - MUDr. Ladislav Lukáč 

 

 

Ochrana osobních údajů

© 2012 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign

 

Léčba kloubů - mapa